Gold & Wood

Zīmola identitāte iemieso visdažādākos pretstatus- savdabīgumu un tradīcijas, mantojumu un inovācijas, autentiskumu un radošumu. Tas ir luksus klases zīmols, kas sniedz Jums iespēju iznest greznus briļļu ietvarus un saulesbrilles, kuru radīšanā izmantoti tādi vērtīgi materiāli, kā piemēram, cēlkoks, dabīgais rags, ar rokām apgleznots zīds, zelts un dimanti. Retu koksnes sugu izmantošana ir zīmola trumpis, jo Gold&Wood ir vienīgie, kas piedāvā tik plašu- 12 dažādu cēlkoku sugu daudzveidību.

Kopš 1995. gada, kad Maurice Léonard dibināja Gold&Wood un izveidoja savu rokām darināto rūpnīcu Luksemburgā, zīmols seko savai misijai un joprojām sniedz unikālu sajūtu pieredzi un īsteno sapņus par augstākās klases brillēm un rotaslietām. Gold&Wood vertības tiek balstītas uz emocijām, nevis vajadzībām. 

Ar vienreizējām zināšanām Gold&Wood meistari izkopj savas koncepcijas pilnību, izpildot visstingrākos noteikumus, ko paredz lukusus produktu izgatavošana. Viņi izceļas ar to, ka spēj radīt fantastiskus darbus no visretākajiem cēlmateriāliem. Atspoguļojot mīlestību pret produktu, cieņu pret radīšanu, autentiskumu un detaļu izjūtu pie vienmēr nemainīgas kvalitātes, tiek modelēti visiekārojamākie aksesuāri. 

Laiks ir galvenā sastāvdaļa ražošanas procesā- daiļrade, kas spēj noturēt meistara uzmanību 6 mēnešu garumā. Viss sākas ar skici, zīmējumu. Tad seko rūpīga koksnes sugu atlase atbilstoši to cēlumam, retumam un emocijām, ko tās iedvesmo.. Desmitiem tehnisku soļu seko viens otram, lai gala rezultātā piešķirtu dzīvīgumu katram briļļu ietvaram, kas sniegs patiesu prieku un sensoro pieredzi tā īpašniekam.