J.F.Rey

Jean-François Rey mītne, kas atrodas Marseļā, Francijas dienvidos, ir neatkarīgs augstas klases briļļu ietvaru un saulesbrilļu dizaina uzņēmums, ko 1995. gadā dibināja Joëlle un Jean-François Rey. Starptautiski atzītā un apbalvotā J.F.Rey studija strādā pie oriģinālām kolekcijām, kas katru gadu tiek prezentētas salonos, kas apvieno modes un optikas pasauli Parīzē, Milānā, Ņujorkā, Losandželosā vai Tokijā.

Zīmola pieeja dizainam ir balstīta uz inovācijām un eksperimentēšanas kultūru. Kolekciju stila pamatā ir materiālu kombinācija un grafiska pieeja krāsai. Briļļu ietvari pauž elegantu pārkāpumu, atšķirīgu un neparastu stilu. Piecas oriģinālas kolekcijas ir pamatīgi pārveidojušas ainavu gan franču, gan starptautisko ietvaru dizainos.

Produktu dizainā stils un valdzinājums ir J.F.Rey prioritātes. Šie ietvari rada emocijas, vizuālu piesaisti un iekāri. Tehniskie aspekti, kas palīdz to paveikt, ir neredzami, tomēr ļoti klātesoši. Tie ir izstrādāti ilgtermiņā un pielāgoti dažādām koncepcijām. Tie var tikt īstenoti gaumīgos darbos, vai arī izgaist par labu skaistumam un komfortam. 

Kolekciju stilā izpaužas mākslas un kultūras ietekme. Tie ir brīvi pausti pētniecībā un produktu attīstībā. Dizaina, modes un augsto tehnoloģiju jomas ir pilnībā integrētas ietvaru izstrādes procesā. Šajā ziņā inovācija ir izcils instruments, lai radītu sapņu un vēlmju piepildītus mākslas darbus. Izpētīts dizains, komponēti materiāli, pārskatīti kodi. Darbs pie jaunām kolekcijām veido tiltus starp kultūru, modi un avangardu.