TOM FORD

Šis vārds atpazīstams, kā viens no visvairāk cienītākajiem un veiksmīgākajiem dizaineriem mūsdienās. Daudzo dizaina balvu ieguvēja uzplaukums modē sākās 1994. gadā. Pēc dažādām sadarbībām ar leģendāriem modes namiem, 2005. gada aprīlī Tom Ford paziņoja par sava zīmola izveidi. Tajā pašā gadā tika nodibināta sadarbība ar Marcolin Group, lai ražotu un izplatītu šī zīmola optisko ietvaru un saulesbriļļu kolekcijas. 

Tendenču priekštecis Tom Ford jau izsenis bijis stila ikona, kas turpina vadīt un veidot šī brīža noskaņu. Spēcīgs mūsdienīguma un valdzinošas pievilcības redzējums ir atrodams visos viņa darbos un produktos, kuriem ir novatorisks un provokatīvs dizains, uzmanība detaļām, kā arī ekskluzīvi materiāli un izcila meistarība. 

Zīmola pamatvērtības ir atspoguļotas briļļu kolekcijās: ražots Itālijā, rūpīgi pievēršot uzmanību detaļām un augstas kvalitātes produktiem. Saulesbrilles un brilles saplūst kopā gan vintāžas, gan mūsdienu ietekmē. Momentālo Tom Ford produktu atpazīstamību sniedz elegantā metāla “T” detaļa, kas ir neapstrīdama šī zīmola ikona.

Brilles ir aksesuārs, kas vienmēr tiek pamanīts, un Tom Ford piedāvā spēcīgu optisko briļļu ietvaru un saulesbriļļu kolekciju klāstu, kas atbilst prasīgākā klienta noskaņojumam un katram visīpašākajam gadījumam. Kolekciju ietvari ir gan eleganti klasiski, gan arī aizraujoši moderni, un ikvienā no tiem jaušama Tom Ford zinošā acs un leģendārā estētiskā izjūta.

Tom Ford brilles izstaro visu greznību, kas sagaidāma no apliecinājuma “ražots Itālijā”. Ekspertu meistarība un zīmola precīzie dizaini, tostarp daudzi ar gludo grafisko “T” logotipu, rada izsmalcinātības auru. Un vienmēr svarīgais ir tas, ka funkcionalitāte ir vienāda ar modi. Tom Ford optiskie ietvari izceļas ar Blue Block lēcām, kas samazina acu nogurumu, ko mūsdienās bieži rada pagarināts ekrānu laiks.