Eque.M

Viens no pasaules ietekmīgākajiem dizaineriem, kurš ir arī Frency&Mercury dibinātājs, ir laidis klajā jaunu kolekciju ar jauna zīmola nosaukumu, izmantojot pats savu vārdu-  Eque.M. Frency & Mercury ir vairāk, nekā vienkārši briļļu zīmols. Tā ir kustība, kas aizsākta 2005. gadā ar nemainīgu moto: Ļauj sev būt tik graciozam, cik esi.

“Drosmīgs un bezbailīgs” ir zīmola nemainīgās ētikas pamatā. Dizainers Eque. M, apvieno šo pārliecību un izcilo funkcionalitāti, lai ikvienam briļļu valkātājam sniegtu pieredzi mūža garumā. Dažādu identitāšu un informācijas pārpilnības laikmetā, zīmols ir vienīgā eksistence, kas piedāvā unikālu skatījumu uz stilu un greznību. Šodien drosmīgos, taču smalkos Eque.M darbus slavē modes līderi visā pasaulē. Tas ir vārds, kas pastāv tālāk par modes un funkcionālu aksesuāru zīmola robežām. Tas ir dzīvesveids, kas izceļ graciozitāti ikvienā šī zīmola cienītājā.

Katra detaļa ir augstākais uzkrātās japāņu meistarības atspoguļojums, ko var atrast tikai Fukui, Japānā. Tā kā drosme un bezbailība, un nerimstoša uzmanība detaļām ir Eque.M galvenās vērtības, katrs ietvaru meistars lepojas ar savu pedantisko meistardarbu, tiecoties pēc skaistuma un funkcionalitātes. 

Acetāta apdarei, kas pasvītro izcilās krāsas un zīmolam raksturīgo žilbinošo spīdumu, nepieciešamais laiks ir ievērojami lielāks, nekā jebkurai parastai ražošanas procedūrai. Savukārt metāla izstrādājumu veidošanai vajadzīgs pats tīrākais titāns, kas rafinēts Japānā, un par kuru sarežģīto dizainu priecājas kritiķi un pielūdzēji visā pasaulē. 

Patiesa kaislība, ar kādu darbojas katrs briļļu meistars, tiecoties pēc nākošā “drosmīgs un bezbailīgs” meistardarba, kā arī mīlestība pret ikvienu zīmola cienītāju, ir stāsts par Eque.M līdz katrai tā sīkākajai detaļai. Tas ir smalkākais roku darbs no Japānas un solījums mūžīgai aizrautībai ar izcilību un meistarību.