Giorgio Armani

Giorgio Armani ir modes dizaineris un augstākais izcilības simbols tam, ko mēs saprotam ar “ražots Itālijā”.  Viņš ir radījis stilu, kas ar ievērojamu konsekvenci gadu gaitā ir turpinājis pētīt neskaitāmas variācijas un iespējas. Viņa stils pauž precīzu redzējumu – līdz vissīkākajām detaļām, tas ir stils vārda tiešākajā nozīmē. Tas ir veids, kā būt pašam un sevi prezentēt, noteikti iekļaujot apģērbu un aksesuārus, bet tāpat arī kustību, dzīvesveidu, uzvedību un attieksmi. Stils, kas sniedzas pāri savai vērtībai un krietni tālāk par to, ko cilvēks valkā. 

Pārliecināts, ka ētikai un estētikai ir jāsakrīt, Giorgio Armani pauž fundamentālas un paliekošas vērtības. Viņš to dara, radot mūžīgus mākslasdarbus, kas, izmantojot vērtīgus materiālus un amatniecības izstrādājumus, pretojas īslaicīgu tendenču iegribām ar savu tīro un fundamentāli svarīgo dizainu. Šī zīmola brillēs redzams tīrs un izsmalcināts dizains, izcili materiāli un mūžīgas elegances pieskāriens.

Giorgio Armani izmanto iekļaušanas filosofiju, kas sakņojas prātā, pirmkārt un galvenokārt, noraidot galvenos statusa simbolus par labu spēcīgām personībām un spilgtām figūrām. Viņa darbi iztur laika pārbaudi, jo tie izriet no idejas, ka mazāk ir vairāk, proti, no pārliecības, ka labam dizainam nav derīguma termiņa un tam nav nekāda sakara ar bezatbildīgu patēriņu.

Giorgio Armani savu unikālo redzējumu formulē caur galēju disciplīnu, ko uzkrāj viņa bezkompromisu daba. To, protams, raksturo viņa nerimstošie centieni pēc nepārtrauktiem uzlabojumiem. Taču galvenokārt tā ir viņa neatkarība un spēks noturēt kvalitāti, kas ir vienīgais veids, kā garantēt brīvu un individuālu izteiksmi – sava veida autentiskumu, kas stilu pārvērš dzīvesveidā.