Gucci

GUCCI, ko 1921. gadā Florencē, Itālijā dibinājis Guccio Gucci, ir viens no pasaules vadošajiem luksusa zīmoliem, kas apvieno izcilu salikumu- meistarību un kreativitāti. 

Guccio Gucci savulaik iedvesmojies no interesantajiem viesnīcas viesiem, kad strādājis, kā portjē Londonas viesnīcā Savoy. Tāpat viens no lielākajiem iedvesmas avotiem bijis jāšanas sports, kura atspoguļojumu joprojām var redzēt visdažādākajos zīmola produktos, tajā skaitā briļļu ietvaros un saulesbrillēs.  

Jauna nodaļa zīmola vēsturē tika uzsākta 2015. gada sākumā, radošā direktora Alessandro Michele vadībā. Viņa atšķirīgais un mūsdienīgais redzējums ir devis Gucci namam vēl lielāku ietekmi modes pasaulē. Ietekmīgais, novatoriskais un progresīvais Gucci no jauna izgudroja modernu pieeju modei. Zīmols ir pārdefinējis greznību 21. gadsimtam, vēl vairāk nostiprinot savu pozīciju, kā vienam no pasaules iekārojamākajiem modes namiem.

Iekļaujošā pieeja, ko virza zīmola pašizaugsmes mantra, piesaista klientus no dažādām vecuma, demogrāfiskajām un  ģeogrāfiskajām grupām. Gucci briļļu līnija ietver plašu klāstu – no moderniem līdz klasiskiem modeļiem, lai apmierinātu visdažādākās klientu vajadzības. Eklektisks, mūsdienīgs un romantisks- Gucci produkti reprezentē itāļu meistarības virsotni un uzmanību detaļām.