Lafont

Nepārspējams un pieredzes bagāts Parīzes zīmols. Unikālas zināšanas ar uzsvaru uz eleganci un spēcīgām ģimenes vērtībām- to visu raksturo vārds, uz kuru var paļauties: Lafont. Ietvaru un saulesbriļļu kolekcijas ir roku darbs, ko veic Francijā, padarot Parīzes šiku pieejamu visā pasaulē. Parīzes noskaņa – laba gaume un zināma “je ne sais quoi” ir bijusi Lafont zīmola, tā veikalu un, protams, izcilo darbu iezīme jau vairāk nekā 90 gadu.

Lafont vēsture aizsākusies 1923. gada rudenī, Rue Vignon Parīzes Madlēnas rajonā, kad Louis Lafont atvēra nelielu briļļu un dzirdes aparātu veikalu. Laika gaitā Lafont brilles pārvērta par īstu modes aksesuāru. Tika ražoti daudz inovatīvi produkti un veidotas sadarbības pat ar tādiem ievērojamiem modes namiem, kā Hermès un Chanel. Lafont zināšanas un apņemšanos nodrošināt nevainojamu kvalitāti tagad pieprasa klienti ne tikai Francijā, bet visā pasaulē. Šobrīd Lafont pārvaldībā ir 4 boutique veikali, kas eksportē savu produkciju uz vairāk nekā 40 valstīm.

Reģistrējoties Francijas izcelsmes garantijas sertifikātam (OFG- Guaranteed French Origin), Lafont turpina uzturēt savu produktu kvalitāti, caurspīdīgumu un izsekojamību. Ar prasmīgu Francijas briļļu tradīciju un augsto tehnoloģiju sajaukumu, franču ietvaru ražošana ir atzīta visā pasaulē ar savu kvalitāti, tehniskajiem jauninājumiem un radošumu. Augstākās kvalitātes brillēm raksturīga montāžas precizitāte, īpaša uzmanība apdares detaļām, dizaina līdzsvars un viendabīgums, kā arī krāsu shēmas harmonija. 

Lafont briļļu izgatavošana ir smalks un laikietilpīgs darbs, kas ilgst 8 līdz 14 nedēļas un ietver 120 līdz pat 220 secīgas darbības atkarībā no izstrādājuma sarežģītības. Lielākā daļa šo procesu ir manuāli, bet tikai daži no tiem ir automātiski. Ražotne ir piepildīta ar cilvēkiem, kas ir bruņoti ar zināšanām un amatniecības pieredzi, sākot no ietvaru krāsošanas un pulēšanas ar rokām līdz prasmīgi grebtiem ietvaru tiltiem, atkal ar rokām, lai nodrošinātu maksimālu komfortu. Šīs tradīcijas tiek nodotas no paaudzes paaudzē. Tradicionālo ražošanu papildina modernās tehnoloģijas, piemēram, lāzergravēšana, augstfrekvences līmēšanas metodes un precīzas acetāta griešanas mašīnas.

Visām Lafont briļļu kolekcijām raksturīga kopīga iezīme: smalki dumpiniecisks, diskrēti avangardisks izsmalcinātības pieskāriens. Zīmola kolekcijās izmantotas vairāk nekā 200 krāsu kombinācijas un ir pieejama unikālu jauktu materiālu izvēle: tartāna vai Liberty apdrukas audumi, kas iestiprināti starp divām acetāta loksnēm, panteru dizaini, rags un bruņurupuča čaumalas. Katrs briļļu ietvars ir pārsteigumu pilns. Neatkarīgs stils zīmola kolekcijās tiek panākts, izmantojot novatoriskas metodes un tradicionālās zināšanas. Dizaini, raksti un krāsas- tas viss paredzēts, lai pārsteigtu un iepriecinātu valkātāju ar vieglu eleganci. Dziļi iesakņojies franču kultūras un garšu mantojums jaušams ikvienā no Lafont darbnīcās tapušajiem mākslas darbiem. 

Lafont ietvari ir radīti, lai tie būtu neatņemama Jūsu ikdienas sastāvdaļa. Dizaina zināšanas apvienojumā ar augstas kvalitātes izejmateriāliem nodrošina, ka Lafont produkti ir paliekoša luksusa prece. Lafont piedāvā rezerves daļas katram modelim, tādējādi pagarinot ietvaru kalpošanas laiku.Veidot ceļu uz ilgtspējīgu un videi draudzīgu nākotni, ir būtiska apņemšanās un viena no prioritātēm, ko Lafont īsteno savu darbu ražošanā. Lafont dizaina pieeja apvieno gan radošumu, gan ekoloģisko atbildību, un zīmols ir nelokāms savā apņēmībā prezentēt kolekcijas, kas kļūst arvien ekoloģiski atbildīgākas.