LINDBERG

Oriģinālo briļļu dizainu raksturo kvalitāte, komforts un inovācijas. Šis zīmols iemieso dāņu dizainu katrā detaļā, jo ikviens briļļu elements tiek dizainēts un izgatavots Dānijā. LINDBERG ir pazīstams ar savām izdomas spējām pat šķietami neiespējamos apstākļos. 

Kompāniju 1986. gadā dibināja arhitekts Henrik Lindberg un viņa tēvs Poul-Jørn Lindberg, kas pēc profesijas bija optometrists. Tā tika radīta unikāla savienība starp arhitektonisko dizainu un komfortu briļļu ietvaros.

Ar augsta līmeņa profesionāļu komandas darbu, kas pēta un attīsta jaunas progresīvās tehnikas, tiek panākts, ka katrs LINDBERG briļļu ietvars ir īpaši viegls un tiek konstruēts bez skrūvēm vai kniedēm. LINDBERG izmanto atbildīgi iegūtus, izturīgus un vērtīgus materiālus, tostarp titānu, zeltu, platīnu, bifeļa ragu, augstākās kvalitātes koku un dimantus. Uzticība dāņu dizaina tradīcijām un pastāvīgajām inovācijām ir rezultējusies vairāk nekā 100 starptautiski atzītās dizaina balvās un LINDBERG ir ieņēmis vadošu pozīciju augstākajā briļļu zīmolu klases tirgū.

LINDBERG brilles veido perfektu saderību ar izsmalcinātu minimālismu, kura augstākās prasības pāri visam ir nevainojams dizains un kvalitāte.