Chopard

Bezgalīgas aizraušanās ar skaistumu un dzīvi rosināts, Chopard sniedz unikālu emocionālo dimensiju, caur zīmola garu un tā skaistajiem, vērtīgajiem darbiem. Tas attiecas gan uz Chopard cienītājiem un nēsātājiem, gan arī tā radītājiem. Kopš zīmola dibināšanas, Chopard identitāte tiek nodota no paaudzes paaudzei, kas laika gaitā ir kaldināta ar katra ģimenes locekļa iesaisti. Mūsdienās tieši šis unikālais un spēcīgais ģimenes gars izceļ un atšķir Chopar visā pasaulē.

Bauda un dzīvesprieks ir neatņemamas zīmola sastāvdaļas, kas nodrošina Chopard pastāvīgo izstaroto pozitīvo enerģiju, tādā veidā arī pavadot klientus viņu dzīves labākajos brīžos. Chopard neatkarība ļauj atbalstīt amatniecības prasmes ar krāšņu pagātni, kas mūsdienās ir lielas lepnuma avots. Tāpat tiek veicināta arī neierobežota radošā drosme, kas īpaši raksturīga šim zīmolam. Pārdrošība likusi zīmolam pavērt ceļu jaunam ētiskas greznības redzējumam. 

Chopard sieviešu briļļu kolekciju stils guvis iedvesmu no juvelierizstrādājumu un pulksteņu kolekcijām Swiss Maison, pārinterpretējot to ikoniskākos elementus jaunā vidē. Luksusa saulesbriļļu ICE CUBE, IMPERIALE un HAPPY DIAMOND kolekcijas ir modernu, pavedinošu, dabiski elegantu sieviešu ekspresija. HAUTE JOAILLERIE RED CARPET kolekcija atgriežas rotaslietu iedvesmotā, krāšņā luksusa sieviešu saulesbriļļu kolekcijā, kas ir lieliski piemērota svarīgākajiem dzīves notikumiem.

Vīriešu briļļu kolekcijas piedāvā mūžīgu eleganci mūsdienu sportiskajam džentlmenim. Šīs abas dvēseles- sportiskais un elegantais, atrod perfektu līdzsvaru Chopard luksusa vīriešu saulesbriļļu kolekcijā. Klasiskā iedvesma un moderni elementi saplūst izsmalcinātos stilos, kas pauž Chopard raksturīgo pieeju greznībai ar rokām darinātām konstrukcijām un dažādām materiālu kombinācijām, piemēram, oglekļa šķiedru līdzās gumijai vai kokam. Sportiskāks pieskāriens raksturo izliektos ietvarus auto entuziastiem, kuri sagaida maksimālu komfortu un perfektu stilu.